Dutch Passion

Xtreme Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Vysoký výnos
  • Střední obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Xtreme Auto Feminizovaná je vskutku mimořádným výsledkem dvouleté spolupráce mezi Dutch Passion a DinaFem, při jehož vývoji byla také částečně použita genetika Haze od Dutch Passion. Před vlastním schválením projektu se věnovalo velké množství času pěstování a selekci. Genetika vychází z naší odrůdy OutLaw (Amnesia x Super Haze), která byla převedena na samonakvétací formu, jež zahrnuje silný vliv Sativa Haze a nabízí velmi štědré výnosy. Tato samonakvétací odrůda je k dispozici výhradně od Dutch Passion.

Xtreme Auto Feminizovaná je vysoce výnosný, Sativa dominantní samonakvétací kmen. Tento kmen lze pěstovat téměř ve všech prostředích a dosahuje maximální výšky 150 cm. Má mírně delší růstový cyklus než jiné samonakvétací kmeny. Doba květu je které až 85 dní od semen po sklizeň. Tento čas navíc je odměněn poskytováním chutných, vysoce účinných a velkých výnosů.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 7, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
13 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Amnesia x Super Haze
Výnos
Vysoký