Elev8 Seeds

Grape Snow Cone Regulérní

  • Fotoperioda
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

Grape Snow Cone Regulérní je Indica dominantní hybrid, který byl vyvinut křížením Supernatural s Grape Ape. Původní nápad na tento hybrid přišel od pěstitele jménem Reefernutz.

Supernatural vyhrál High Times Medical Cup 2012 a od té doby je oblíbený u mnoha pěstitelů. Má pižmovou kyselou hroznovou vůni a chuť s vysokou úrovní, která se naklání směrem k Sativě. Grape Ape je Indica, která také získala mnoho ocenění a byla uvedena na titulní straně průvodce High Times pěstitelů v roce 2008. Je známá svými krásnými zelenými a purpurovými odstíny a má vynikající vůni a chuť sladkých hroznů s pižmovými podtóny.

Tento hybrid lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 8 – 9 týdnů. V současné době Grape Snow Cone Regulérní vyvolává širokou škálu fenotypů, a proto Elev8 Seeds dávají další semena s každým balíčkem pro generaci F1. Rostliny mají zřetelnou tendenci při poklesu teplot zčervenat, když se blíží k zralosti.

Vůně i chuť jsou lahodně plné sladkého, zralého hroznu s detekovatelnými kyselými a pižmovými tóny. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Supernatural (The Flav x Grape God) x Grape Ape
Výnos
Neuvedeno