• Alien Otto Auto Feminizovaná

Elev8 Seeds

M2 Regulérní

2 100  vč. DPH

Počet semen v balení: 12

Dočasně nedostupné

Kategorie produktu

| | |
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
14 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Sri Lankan landrace x Thai Landrace (extinct) x Acapulco Gold (Mexican landrace) x (South African landrace x original Haze)
Výnos
Vysoký

M2 Regulérní je podle Elev8 Seeds dokonalá Sativa. Jedná se o křížence odrůd Sri Lankan landrace x Thai Landrace (nyní zaniklá) x Acapulco Gold (Mexican landrace) x (South African landrace x original Haze).

M2 Regulérní je 100% Sativa kmen, který je určen převážně pro vnitřní pěstování, což je u čisté Sativy neobvyklé. Má relativně dlouhou dobu květu, a to 14 týdnů. Tento kmen se velmi protahuje, a proto se pěstitelům doporučuje přepnout na 12/12, jakmile sazenice mají několik sad listů. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Většina fenotypů bude mít vzdušné pupeny typické pro kmeny Sativa, i když pár jedinců bude mít zvláštní hustotu. Některé fenotypy mohou být připraveny za 11 týdnů. Vůně a chuť jsou velmi citronově dominantní a jsou docela osvěžující.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.