Elev8 Seeds

M2 Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování pouze vevnitř

Popis produktu

M2 Regulérní je podle Elev8 Seeds dokonalá Sativa. Jedná se o křížence odrůd Sri Lankan landrace x Thai Landrace (nyní zaniklá) x Acapulco Gold (Mexican landrace) x (South African landrace x original Haze).

M2 Regulérní je 100% Sativa kmen, který je určen převážně pro vnitřní pěstování, což je u čisté Sativy neobvyklé. Má relativně dlouhou dobu květu, a to 14 týdnů. Tento kmen se velmi protahuje, a proto se pěstitelům doporučuje přepnout na 12/12, jakmile sazenice mají několik sad listů. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Většina fenotypů bude mít vzdušné pupeny typické pro kmeny Sativa, i když pár jedinců bude mít zvláštní hustotu. Některé fenotypy mohou být připraveny za 11 týdnů. Vůně a chuť jsou velmi citronově dominantní a jsou docela osvěžující.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
14 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Sri Lankan landrace x Thai Landrace (extinct) x Acapulco Gold (Mexican landrace) x (South African landrace x original Haze)
Výnos
Vysoký