• Blackberry OG Feminizovaná

Emerald Triangle

California Wildfire Feminizovaná

635 925  vč. DPH

3355
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
(NL#5 x Chemdawg #4) x Lost Coast OG
Výnos
Střední, Vysoký
Efekt
Neuvedeno
Léčivé
Neuvedeno
Pro léčbu
Neuvedeno

California Wildfire Feminizovaná je 60% Indica a 40% Sativa konopný kmen. Tento kmen byl vyvinut křížením (NL#5 x Chemdawg #4) s Lost Coast OG.

Jedná se o klasickou kalifornskou klasiku, která produkuje obrovské pupeny skládající se ze známých kalichů ve tvaru koksové láhve. California Wildfire Feminizovaná je neuvěřitelně energická ve stadiu vegetativního růstu a jakmile je přepnuta do fáze květu, zdvojnásobí svou velikost. Pro podporu svých centrálních hlav je nezbytné podepření či jiná podpora. Jedná se o velmi hladovou rostlinu, která vyžaduje stálý přísun živin. Vzhledem k velikosti a hustotě pupenů se doporučuje dobrá cirkulace vzduchu, aby se zabránilo vzniku plísní, protože v charakteru kmene je na to mírná vlastní náchylnost. Lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá asi 10 – 11 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem října.

Vliv Chemdawg prosvítá vůní a chutí. Okamžitě Vás zasáhne kyselost, zdůrazněná jemnými zemskými tóny a štiplavou citrusovou dochutí.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.