Eva Seeds

Gorilla Candy Feminizovaná

410 1 240  vč. DPH

3
6
9
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 6, 9
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Gorilla Glue #4 x Papa's Candy
Výnos
Vysoký

Gorilla Candy Feminizovaná je zajímavý nový hybrid, který je výsledkem křížení mezi legendární Gorilla Glue # 4 a kmenem Papa’s Candy. Jedná se o 75% Indica kmen, který vyhrál 1. místo Cannaval Cup 2018 za nejlepší profesionální konopí.

Jedná se o robustní rostlinu ve tvaru jedle se spoustou větví se širokými listy, které jsou typické pro kmeny Indica. Lze ji velmi úspěšně pěstovat jak uvnitř , ve všech růstových médiích, tak i venku. V interiérech Eva Seeds doporučuje výsadbu 9 rostlin na m 2 a přepnutí do režimu kvetení, když rostliny dosáhnou výšky 40 – 50 cm. Při zdvojnásobení výšky během jeho roztažení budou rostliny zakončeny na 80 – 100 cm. Kvetení je rychlé, mezi 45 – 55 dny.

Venku se Gorilla Candy Feminizovaná vyvine v mnohem větší rostlinu za dobrých podmínek a dostatku prostoru pro její kořeny. Dosáhne výšky 200 – 300 cm v závislosti na tom, jak brzy v sezóně je vysazena. Čas sklizně v tomto prostředí je na začátku října. Výnosy jsou fantastické. Větší rostliny budou vyžadovat více živin, proto se v takových případech doporučuje zvýšit dávkování.

Vůně tohoto kmene je docela silná, sladká s kávou. Chuť je intenzivně sladká s nádechem želé a koření. 

Více informací o této progresivní španělské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.