Black Lemon Auto Feminizovaná
- Samonakvétací
- Střední výnos
- Pěstování venku a vevnitř
Popis produktu
Black Lemon Auto Feminizovaná je výsledek výběru kmene Black Haze Auto, který byl zkřížen s odrůdou Skunk Auto. Tu již Exotic Seeds použila v předchozí genetice autofloweringu.
Jedná se o samokvetoucí Indica kmen s vysokou produkcí. Pupeny tohoto kmene získávají tmavé odstíny v době zrání a mají lahodnou citrónovou vůni a chuť. Lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní doba květu je 9 týdnů od vyklíčení. Venku se sklizeň předpokládá v říjnu.
Bohužel je potřeba pamatovat, že semena marihuany se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř
Venku
Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
(Black Haze Auto x Skunk Auto) F4
Výnos
Střední
Co o nás píšou zákazníci
- Ověřený zákazník22. 4. 2025„Dobrý shopík, sehnal jsem tu semena která jinde nebyla, balení je originál. Posílají zdarma od 1000 kč, k produktu jsem dostal semínka zdarma + ještě filtříky zdarma které potěší.“Rychlé dodáníCelkem výběrDobré ceny
- Ověřený zákazník21. 4. 2025Super rychlé doručení
- Ověřený zákazník19. 4. 2025„Rychlé doručení a skvělý výběr za mě spokojenost a super obchod všem doporučuji ...“
- Ověřený zákazník17. 4. 2025„Všechny semínka vzešla! S pozdravem Jana Kratochvílová“