• Northern Lights Feminizovaná
  • Northern Lights Feminised Seeds
  • Northern Lights Feminised Seeds
  • Northern Lights Feminised Seeds
  • Northern Lights Feminised Seeds
  • Northern Lights Feminised Seeds

Expert Seeds

Northern Lights Feminizovaná

355 2 750  vč. DPH

1
3
5
10
15
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 15
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Afghani x Skunk #1 x Haze
Výnos
Střední

Northern Lights Feminizovaná je jedním ze tří hlavních kmenů, které v posledních třech desetiletích revolucionizovaly kulturu konopí. Na rozdíl od Skunk # 1 a Haze, žádný jiný kmen nebyl tak vlivný jako Northern Lights.  Northern Lights byla původně vyvinuta v Kalifornii v 70. letech 20. století jako vnitřní kmen vytvořený křížením stabilizované Sativy s afghánským hybridem.

Do Holandska tento kmen dorazil jako klon, ale nemohl být použit pro stabilní produkci semen, takže k produkci semen a poskytnutí matečných rostlin použili Skunk # 1 a Original Haze. Northern Lights má mnoho afghánských genů a sladkou chuť . Jedná se o kompaktní, velmi hustou a rychlerostoucí rostlinu, že lze snadno dosáhnout několika velkorysých plodin ročně. Lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 55 dní. Pupeny s pryskyřičnou vůní voní jako směs medu a pižma se zemskými afghánskými podtóny. Nízké úrovně zápachu, snadné pěstování, skvělé výtěžky a výjimečná produkce pryskyřice – to vše dělá z Northern Lights nejlepší volbu Indica.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.