FastBuds

Lemon Pie Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Lemon Pie Auto Feminizovaná je nová samonakvétací odrůda FastBuds s úžasnou chutí. Začátečníci si zamilují její nenáročnost na údržbu, zatímco znalce zaujme vysoký výnos atraktivních pupenů.

Lemon Pie Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen, jenž může být pěstován uvnitř i venku. Rostliny jsou odolné vůči plísním i rostlinným škůdcům a vytváří velmi silnou centrální hlavu obklopenou spoustou postranních větví, které jsou všechny pokryty jasně zelenými, hustými pupeny, které mají krátké oranžové a bílé pestíky. Pokrytí pryskyřicí je vysoké a pupeny vykazují atraktivní růžovo – červené barvy. Hladina pH 6,5 by měla být udržována po celou dobu životního cyklu tohoto kmene pro optimální příjem živin. Výška rostlin se pohybuje okolo 80 – 100 cm a pokud se pěstují venku, měla by být pro dosažení nejlepších výsledků použita minimální velikost hrnce 15 litrů. LST (trénink s nízkým stresem) také pomůže maximalizovat pronikání světla a tím zvýšit výnosy. Fáze kvetení trvá 8 – 9 týdnů. Pokrytí pryskyřicí je takové, že pupeny mohou vypadat téměř úplně bílé.

Lahodná chuť Lemon Pie Auto je velmi vlhká, má hustý, citronový a palivový charakter a dodává vůni krémovou notu. Vdechování odhaluje bylinné, citrusové a poměrně štiplavé skunk tóny, zatímco výdech má borovicové a kořeněné skořicové tóny.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký