FastBuds

Strawberry Pie Auto Feminizovaná

1 190 12 800  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Strawberry Pie Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který se pochlubit omamnou vůní. Barevné rostliny mají relativně krátký cyklus květu a produkují vysoké výnosy.

Strawberry Pie Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen, jenž může být pěstován uvnitř i venku. Jedná se o kompaktní rostliny, které dosahují výšky asi 100 cm. Rostou v typickém Indica vzoru se sloupcovitou strukturou obklopenou velkými vějířovitými listy a symetrickými bočními větvemi, které vytvářejí silné pokrytí pupenů. Rostliny těží z LST (trénink s nízkým stresem) a také z prořezávání listů, aby maximalizovaly pronikání světla a tím zlepšily výnosy. Upřednostňuje se pravidelné podávání světla a proplachování v posledních několika týdnech zlepší barevné zobrazení i chuť hotového produktu. Vnitřní doba květu trvá 8 – 9 týdnech, přičemž husté pupeny budou obaleny trichomy. Pupeny jsou světle zelené a růžovo s pestrobarevnými pestíky, zatímco menší listy pupenů vykazují růžové, fialové a červené odstíny.

Pěstební místnost bude mít sladkou, ovocnou a Skunk vůni. Venkovní pěstitelům se doporučuje používat hrnce, které mají objem minimálně 15 litrů pro nejlepší návratnost. Ze sušených pupenů vyzařují sladké jahodové a skunk tóny s tóny těsta a smetany a trochou paliva. Chuť má při výdechu červené bobule a palivo se směsí těsta na sušenky, skořice, borovice a bylinek při výdechu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.