FastBuds

Strawberry Pie Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Strawberry Pie Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který se pochlubit omamnou vůní. Barevné rostliny mají relativně krátký cyklus květu a produkují vysoké výnosy.

Strawberry Pie Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen, jenž může být pěstován uvnitř i venku. Jedná se o kompaktní rostliny, které dosahují výšky asi 100 cm. Rostou v typickém Indica vzoru se sloupcovitou strukturou obklopenou velkými vějířovitými listy a symetrickými bočními větvemi, které vytvářejí silné pokrytí pupenů. Rostliny těží z LST (trénink s nízkým stresem) a také z prořezávání listů, aby maximalizovaly pronikání světla a tím zlepšily výnosy. Upřednostňuje se pravidelné podávání světla a proplachování v posledních několika týdnech zlepší barevné zobrazení i chuť hotového produktu. Vnitřní doba květu trvá 8 – 9 týdnech, přičemž husté pupeny budou obaleny trichomy. Pupeny jsou světle zelené a růžovo s pestrobarevnými pestíky, zatímco menší listy pupenů vykazují růžové, fialové a červené odstíny.

Pěstební místnost bude mít sladkou, ovocnou a Skunk vůni. Venkovní pěstitelům se doporučuje používat hrnce, které mají objem minimálně 15 litrů pro nejlepší návratnost. Ze sušených pupenů vyzařují sladké jahodové a skunk tóny s tóny těsta a smetany a trochou paliva. Chuť má při výdechu červené bobule a palivo se směsí těsta na sušenky, skořice, borovice a bylinek při výdechu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký