Female Seeds

Critical Sour Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Critical Sour Feminizovaná může být považována za další generaci hybridů z Female Seeds. Cílem bylo vytvořit velmi brzy zrající venkovní kmen. Mateřská rostlina Maroc x Grapefruit byla zkřížena s inbredním Auto NL x Auto NL x Auto Critical samcem, aby se urychlilo kvetení, ačkoli to ve skutečnosti není samonakvétací rostlina, přibližně 1 z 30 rostlin je samonakvétací.

Jedná se o snadno pěstitelnou rostlinu, která neroste příliš vysoko, ale která produkuje velmi dobré výnosy. Být kmenem pro obecnou kultivaci venku znamená, že jde o odolný a robustní kmen. Critical Sour Feminizovaná je Indica dominantní kmen se silným, ale flexibilním stonkem. Během květu bude zřejmé, že existuje více pupenů než listů, a díky této ploše je manikúra velmi snadná. Jeho internody jsou široce rozloženy, což poskytuje dostatek prostoru jak pro vývoj pupenů, tak i pro cirkulaci vzduchu, což pomáhá zabránit možným útokům plísní. Rosliny pěstované uvnitř dorůstají výšky 80 – 140 cm. Vnitřní doba květu je 8 – 9 týdnů. Venku mohou rostliny dorůst výšky až 250 cm, přičemž sklizeň se předpokládá během září. Přesná doba sklizně bude záviset na klimatu a počasí v daném místě. Pupeny jsou silné, vysoce pryskyřičné, dlouhé a poměrně štíhlé. Aroma je směsí ovoce, zemité a kořeněné. Chuť při nádechu připomíná ananasový fenotyp Grapefruitu s kořenitými a zemitými podtóny. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
4, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
(Maroc x Grapefruit) x (Auto NL x Auto NL x Auto Critical)
Výnos
Střední, Vysoký