Female Seeds

Mimosa Champagne Feminizovaná

580 1 410  vč. DPH

Vyvážená konopná odrůda, která má nádherné zbarvení, čímž je velmi atraktivní již na první pohled.

4
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
4, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Mimosa x Champagne Kush
Výnos
Vysoký

Mimosa Champagne Feminizovaná konopná semena Female Seeds. Tato odrůda vznikla křížením Mimosa s extrémně energickým a rychlým Champagne Kush. Výsledkem je hybridní rostlina, která je ideální volbou pro všechny pěstitelé. Účinek je posilující, skvělý pro pohodové ráno. Mimosa Champagne produkuje palice střední až velké velikosti, s tmavě zelenými, fialovými a modrými odstíny. Díky této barevnosti má odrůda úžasnou přitažlivost. Jedná se příliš vysokou rostlinu, příliš se nerozvětvuje. Husté, velké kuželovité palice jsou tmavě zelené barvy, pokryté přikrývkou bílých trichomů, což vytváří atraktivní kontrast.

Rostlina potřebuje ve vegetativním stadiu nadprůměrné hladiny dusíku (N) a vyšší dávku fosforu (P) a draslíku (K), aby maximalizovala produkci terpenů. K podpoře rostlin ve všech fázích se doporučuje používat komplexní zdravé půdní médium bohaté na základní živiny.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.