Female Seeds

Purple Maroc Feminizovaná

520 1 165  vč. DPH

4
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
4, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Maroc x Purple Power
Výnos
Vysoký

Purple Maroc Feminizovaná je kmen, který je určen k pěstování venku. Je odvozen od křížence Purple Power se zvláště těžkou aromatickou marockou samičí rostlinou. Kombinace dvou raných venkovních kmenů je jistým vítězem pro růst ve vyšších zeměpisných šířkách a nadmořských výškách. Jedná se o z větší části Indica kmen.

Purple Maroc Feminizovaná je skvěle aromatická rostlina, která produkuje dlouhé, štíhlé pupeny, které mají poněkud otevřenou strukturu. Odolnost vůči plísním a vlhkosti je u tohoto kmene dobrá. K výsevu venku by mělo dojít od poloviny dubna do poloviny května. Female Seeds nedoporučují začít s těmito rostlinami uvnitř, protože tvrdí, že tento kmen je poloautomatický, tudíž začnou květovat příliš brzy. Rostliny vyžadují dlouhé letní dny, aby byly ve vegetativním období až do poloviny července, kdy se začne rozvíjet květ.

Rostliny dorůstají výšky mezi 150 – 200 cm a produkují dobré výnosy po 50 dnech období květu. Sklizeň se předpokládá ve druhé polovině září. Některé z rostlin budou vykazovat krásné fialové zbarvení a všechny budou mít silnou vrstvu pryskyřice. Chuť je podobná chuti marockého hašiše.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.