• Chaze Super Autoflowering Feminizovaná

Flash Seeds

Chaze Super Autoflowering Feminizovaná

1 005  vč. DPH

Počet semen v balení: 3

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 15 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Nízký
Předci
Stitch 0.1 x Haze x Cheese
Výnos
Střední, Vysoký

Chaze Super Autoflowering Feminizovaná je superproduktivní, 80% Sativa kmen, který byl vyšlechtěn z UK Cheese, originální Haze a samozřejmě ze Stitchovy vlastní magické rostliny 0,1. Je to vysoce stabilizovaný kmen s fantastickými organoleptickými vlastnostmi.

Chaze Super Autoflowering Feminizovaná je samonakvétací kmen, který dorůstá střední výšky 150 – 250 cm. Tento kmen produkuje vysoké výnosy za 95 – 100 dní od fáze sazenic až po sklizeň. Doporučuje se pěstování venku, i když se těmto rostlinám daří i uvnitř. Pokud pěstitelé nemohou zasadit přímo do půdy, měly by se použít hrnce o objemu nejméně 25 litrů. Je to robustní rostlina, která odolává výzvám chladného počasí i vlhkosti. Tento kmen je velice silný a v perfektních podmínkách, může růst až o 4 cm za den. Má velmi dobrý poměr kalichů a listů, podobně jako u Skunk, a proto je manikúra velmi přímočarou prací, která bude hotova za okamžik. Vůně je velmi ovlivněna sýrem s tóny kadidla a sladkou chutí. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.