Flash Seeds

Critical Chaze SuperAuto Feminizovaná

1 005  vč. DPH

Počet semen v balení: 3

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 16 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Critical Haze x Chaze
Výnos
Střední, Vysoký

Critical Chaze SuperAuto Feminizovaná je samonakvétací Sativa dominantní kmen s pouze 5% Indica a 5% Stitch 0.2 genetiky. Je to super výkonný hybrid s ovocnou vůní a extrémně silnou produkcí pryskyřice.

Critical Chaze SuperAuto Feminizovaná dorůstá výšky 150 – 350 cm. Za 90 – 110 dnů od klíčení produkuje tento kmen velmi dobré výnosy. Jako u většiny rostlin Sativa vyvíjí dlouhé pupeny, které mají vysokou odolnost vůči plísním, což z ní činí skvělou rostlinu pro vlhké podmínky.

Pokud se pěstuje mimo Stitch, doporučují se použít hrnce o objemu nejméně 25 litrů. Ještě lepší je dát rostlinám 2 týdny ve 3 litrových květináčích před výsadbou přímo do půdy. Podávejte živiny pro “růst” po dobu 6 týdnů, poté 50/50 směs “růst” a “květ” po dobu 2 týdnů a poté výhradně živiny na “květ”až asi 10 dní před sklizní. Během této poslední fáze se doporučuje propláchnout čistou vodou, aby se zlepšila chuť.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.