Flash Seeds

Fruity Cristal Kush SuperAuto Feminizovaná

780  vč. DPH

Počet semen v balení: 3

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Hindu Kush x Larry Og Kush x Stich0.1
Výnos
Vysoký

Fruity Cristal Kush SuperAuto Feminizovaná je Indica kmen, který byl vyvinut v reakci na mnoho požadavků ze strany zákazníků. Jedná se o křížence Hindu Kush, Larry OG Kush a Stitch 0.1.

Fruity Cristal Kush SuperAuto Feminizovaná je extrémně silná konopná rostlina, která vyvíjí tvrdé pupeny, jenž jsou tak pokryty krystaly pryskyřice, že mají téměř bílý vzhled. Dorůstá výšky mezi 120 – 200 cm a produkuje vysoké výnosy. Tento samonakvétací kmen má lákavý chuťový profil, který zahrnuje Kush, Mango a Strawberry.

Pokud se pěstuje mimo Stitch, doporučují se použít hrnce o objemu nejméně 25 litrů. Ještě lepší je dát rostlinám 2 týdny ve 3 litrových květináčích před výsadbou přímo do půdy. Podávejte živiny pro “růst” po dobu 6 týdnů, poté 50/50 směs “růst” a “květ” po dobu 2 týdnů a poté výhradně živiny na “květ”až asi 10 dní před sklizní. Během této poslední fáze se doporučuje propláchnout čistou vodou, aby se zlepšila chuť.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.