Flash Seeds

Missile 33 SuperAuto Feminizovaná

1 005  vč. DPH

Počet semen v balení: 3

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
Od semínka 15 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
KC33 x Ak47 x Stitch0.2
Výnos
Střední, Vysoký

Missile 33 SuperAuto Feminizovaná je nadupaná verze SuperAuto starého kmene KC33, který byl v minulosti vítězem Cannabis Cupu. Jedná se o křížence KC33, AK47 a Stitch0.2, který poskytuje samonakvétací vlastnost.

Missile 33 SuperAuto Feminizovaná je samonakvétací kmen Indica / Sativa, který dorůstá výšky 150 – 300 cm. Vyvíjí dlouhé pupeny s poměrně malým počtem listů, takže ořezávání je rychlé. V celém životním cyklu 95 – 110 dnů může každá rostlina produkovat střední až vysoké výnosy těsných pupenů, které jsou bílé s pryskyřicí. Vůně a chuť silně připomínají borovici se zralými tóny bobule.

Pokud se pěstuje mimo Stitch, doporučují se použít hrnce o objemu nejméně 25 litrů. Ještě lepší je dát rostlinám 2 týdny ve 3 litrových květináčích před výsadbou přímo do půdy. Podávejte živiny pro “růst” po dobu 6 týdnů, poté 50/50 směs “růst” a “květ” po dobu 2 týdnů a poté výhradně živiny na “květ”až asi 10 dní před sklizní. Během této poslední fáze se doporučuje propláchnout čistou vodou, aby se zlepšila chuť.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.