• Muay Thai SuperAuto Feminizovaná

Flash Seeds

Muay Thai SuperAuto Feminizovaná

1 140  vč. DPH

Počet semen v balení: 3

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 16 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Muay Thai SuperAuto Feminizovaná je opravdu výjimečná Sativa pro venkovní pěstování. Je to 95% čistá Sativa se samonakvétacími geny dodávanými šlechtitelskou rostlinou Stitch 0,1. 

Semena, která byla pěstována a vybrána pro vytvoření Muay Thai, pocházela z červených a zlatých odrůd v rámci samotného Thajska Stitchem. Muay Thai SuperAuto Feminizovaná je vysoká rostlina, která dosahuje výšky 150 – 300 cm. Tento kmen je nejvhodnější pro pěstování venku. Uvnitř by se mohl pěstovat v systému SCRoG, který lze použít k řízení tendence této rostliny chtít se natáhnout až k obloze. Jeho dlouhé a štíhlé listy prozrazují jeho Sativa dominanci. Pupeny jsou dlouhé, tenké a středně husté s vrstvou bílé pryskyřice. Životní cyklus Muay Thai je dokončen v období 95 – 110 dnů s vysokými výnosy. Vůně je ohnivá s příchutí hořce sladkých tónů a podtónů kyselých třešní a citronů. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.