• Kritikal Bilbo Feminizovaná
  • Kritikal Bilbo Feminised Seeds
  • Kritikal Bilbo Feminised Seeds

Genehtik

Kritikal Bilbo Feminizovaná

300 930  vč. DPH

1
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
7 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Afghani x Skunk
Výnos
Vysoký

Kritikal Bilbo Feminizovaná je kmen, který je výsledkem křížení Afghani se Skunk. Tento kmen má krátkou dobu květu, silnou vůni a velmi sladkou ovocnou chuť. Rostlina je obzvláště oceňována v Bilbau ve Španělsku, kde byl vybrán tento konkrétní kmen, a po mnoho let si udržoval příznivý stav pro venkovního pěstitele. Na výstavě Cannabis Expos získala řadu ocenění. Jedná se o Indica dominantní kmen.

Kritikal Bilbo Feminizovaná je snadno pěstitelný kmen, tudíž je vhodný i pro začátečníky. Skvělých výsledků lze dosáhnout poprvé s minimem znalostí a pozornosti. Jedná se o středně velkou rostlinu, která má velmi dobrou hybridní sílu. Vůně je velmi intenzivní a proto při vnitřním pěstování budou zapotřebí vzduchové filtry. Tento kmen lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. Doba květu je pouhých 45 dní. Venku se sklizeň předpokládá v září. Výnosy jsou velmi dobré.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.