• Northern Lights X Feminizovaná
  • northern-lights-x
  • Northern Lights X Feminised Seeds
  • Northern Lights X Feminised Seeds

Genehtik

Northern Lights X Feminizovaná

235 850  vč. DPH

1
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Northern Lights X Feminizovaná je k dispozici v nizozemských kavárnách od konce 90. let. Genehtik Seeds tento kmen přivedl do Španělska v roce 2000. Je to silnější verze původního kmene, který se vyskytuje pouze v klonech a který dorazil do Holandska z USA v 80. letech 20. století a pyšní se většími výnosy. Jedná se o z větší části Indica kmen.

Northern Lights X Feminizovaná má zemité, dubové aroma. Je to vysoce produktivní kmen, který je skvělý pro komerční účely a dobře se hodí do jakémkoli systému, zejména SOG (Sea of ​​Green). Tento kmen dorůstá střední výšky a lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. Doba květu je přibližně 60 – 65 dní.Venku se sklizeň předpokládá v říjnu. Jeho husté pupeny mohou být náchylné k účinkům plísní a botrytis (šedá hniloba). Při pěstování ve skleníku musí být cirkulace vzduchu dobrá v posledních fázích kvetení právě z tohoto důvodu. Výnosy jsou vysoké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.