Humboldt Seed Organization

707 Truthband Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

707 Truthband Feminizovaná je neuvěřitelně energický trojcestný hybrid vyvinutý křížením 707 Headband, Maui a “The Truth” (Super Skunk X Chemdawg). Jedná se o velmi žádanou kalifornskou podzemní klasiku, která byla vyvinuta Ras – Truth of Emerald Mountain Collective hluboko v srdci Emerald Triangle. Jedná se o 70% Indica kmen.

707 Truthband Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Tento kmen má silný agresivní růst, je velmi odolný a nabízí vysokou produkční hodnotu. Poskytuje silné větve, které umožňují růst velkým pryskyřičným pupenům vykazující krásné fialové a červené odstíny. Vnitřní doba květu je 10 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října. Jeho vůně je travnatá a květinová se skunkovými tóny. Je to hladová rostlina, která vyžaduje stravu s vysokým obsahem živin a dodává silné, ostré a pižmové tóny v kombinaci s náznaky pikantního ovoce a borovice.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
707 Headband X Maui X “The Truth” (Super Skunk X Chemdawg)
Výnos
Vysoký