Humboldt Seed Organization

Banana Sapphire Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Banana Sapphire Feminizovaná je 75% indica kmen, jehož rodiče jsou Banana OG (OG Kush x Banana Kush) a Sapphire OG (OG Kush x (OG Kush x Afghan)). Banana Sapphire mísí jemnou banánovou příchuť Banana OG s poněkud štiplavějšími, komplexními tóny elitního rodiče Sapphire OG. Velmi vysoké potenciální výnosy.

Rychlý, energický růst charakterizuje tento kmen, ať už se pěstuje uvnitř nebo venku. Banana Sapphire je také odolná rostlina, která odolává chladným nocím i horkým dnům a užívá si spoustu slunce. Jsou vyžadovány mřížoví nebo jiné formy podpory, protože palice mohou růst velmi velké a těžké. V interiéru se doporučuje poskytovat dostatek živin. Kombinace úzkých vějířových listů a dlouhé meziuzlové vzdálenosti umožňuje dobré pronikání světla a dobrou cirkulaci vzduchu, což vede k relativně bezúdržbovým plodinám. Pro zvýšení přísunu živin by měly být zaznamenány známky žloutnutí.

V interiéru trvá kvetení asi 60 – 63 dní s výnosy 450 – 500 g/m². Venku je preferované klima vyprahlá poušť nebo horské oblasti s plnou expozicí slunce. V těchto prostředích mohou rostliny dorůst více než 450 cm, produkující cokoliv do 5000 g. Sklizeň na severní polokouli probíhá v první polovině října.

Hladiny THC jsou velmi vysoké, 23 – 26 % nebo dokonce vyšší, zatímco CBD je nízké, pouhých 0,1 %. Banana Sapphire je vhodnější pro konzumaci večer. U kmene s dominancí indika má také silný cerebrální účinek. Doporučeno pro úlevu od bolesti.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8-9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Banana Kush x Sapphire OG
Výnos
Vysoký