Humboldt Seed Organization

Desert Diesel Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Desert Diesel Feminizovaná je kříženec Sour Diesel a Emerald Amherst Mountain DAD (Diesel Afghan Diesel). Výsledkem je Sativa dominantní hybrid, který je silný, robustní, snadno pěstitelný, rychlerostoucí a produktivní. 

Desert Diesel Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Tento kmen vyvíjí nádherné, střední / velké rostliny, se silnou, mírně otevřenou strukturou, s průměrnou vzdáleností mezi uzly a listy střední velikosti. Roste velmi silně, takže je vhodné kontrolovat jejich vnitřní růst, protože musí být zajištěn dostatek prostoru pro kvetení. Roste jako vánoční stromeček s bohatou produkcí velkých a těžkých pupenů pokrytých pryskyřicí. Je to odrůda, která je určena milovníkům nafty, hledá vyvážené odrůdy a dobré celkové vlastnosti. Vnitřní doba květu je 9 – 10 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem října. Desert Diesel má intenzivní vůni a sladkou chuť s jasnými tóny nafty, ovoce, santalového dřeva a oleje.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Sour Diesel x Emerald Amherst Mountain DAD (Diesel Afghan Diesel)
Výnos
Střední, Vysoký