Humboldt Seed Organization

Ewe – 2 Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Ewe – 2 Feminizovaná je Indica dominantní kmen konopí s přísně tajnou genetikou. Pochází ze soukromé sbírky Kief Sweat, osobního vývojáře konopí Cypress Hill. Jedná se o velmi kvalitní kmen s krátkou dobou květu.

Ewe – 2 Feminizovaná je kompaktní rostlina s velmi malým roztažením, jakmile vstoupí do fáze kvetení, roztáhne se o maximum 15%. Tento kmen potřebuje delší než průměrné vegetativní období, aby kompenzoval nedostatek protažení, a bude také velmi těžit ze zaštipování vrcholu, aby se vytvořil větší boční růst a více vrcholů. To také povede k většímu pronikání světla, což zase pomůže zvětšit velikost pupenů a následné výnosy produkují husté pupeny ve tvaru koruny. Vnitřní doba květu je 52 – 56 dní. Venku mohou rostliny dorůst výšky 200 – 300 cm a jsou připraveny ke sklizni koncem září. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké. Ewe – 2 má lákavě komplexní aroma, které zahrnuje zralé ovoce a santalové dřevo.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Indica elite clone
Výnos
Vysoký