Humboldt Seed Organization

Green Crack Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
1989 SSSC Skunk #1 x Afghani Isolated Cut
Výnos
Střední, Vysoký

Green Crack Feminizovaná je kříženec 1989 SSSC Skunk #1 a Afghani Isolated Cut. Výsledkem je dominantní hybrid Sativa, který je silný, robustní, snadno pěstitelný, rychlerostoucí a produktivní.

Green Crack Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Tento kmen vyvíjí nádherné rostliny střední / velké velikosti, se silnou otevřenou strukturou, s velkou vzdáleností mezi uzly a s dlouhými, tenkými listy krásné světle zelené. Roste velmi silně, takže je žádoucí kontrolovat jejich růst, aby bylo přiděleno dost místa pro kvetení. Struktura je vánočního stromku s bohatou produkcí velkých a těžkých pupenů pokrytých pryskyřicí. Vnitřní doba květu je pouhých 8 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října. Green Crack je odrůda zaměřená na ty, kteří hledají sladké a ovocné aromatické a chuťové vlastnosti s vynikající kvalitou. Má intenzivní a ovocnou vůni a chuť s tóny manga, ananasu, exotického dřeva a kadidla.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.