Humboldt Seed Organization

Ice Cream Cake FAST Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Střední obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Ice Cream Cake FAST byl vytvořen přidáním elitní OG Auto genetiky do kmene Ice Cream Cake známého chovatele LA Seed Junkie. Ice Cream FAST je 70 % indica, 20 % ruderalis a 10 % sativa.

Odrůda Ice Cream Cake má hladkost, chuť  a její vysoký obsah pryskyřice z ní dělá skvělý výběr pro výrobu řady extraktů z konopí. V mnoha konopných lékárnách po celých USA se stal populárním kmenem.

Rostliny lze pěstovat uvnitř nebo venku v různých klimatických podmínkách. Přestože milují plné slunce, dobře se jim daří i v mírnějších oblastech. Raný vegetativní růst je velmi bujný a venkovní rostliny mohou být několikrát překryty, aby se zdůraznil jejich kulovitý tvar. Přes tuto formu je průnik světla dobrý díky delší internodální délce, což má za následek dobrý sekundární a terciární vývoj palic.

Vnitřní kvetení trvá necelých 8 týdnů, zatímco venkovní sklizeň na severní polokouli je připravena ke konci září. Výnosy jsou 400 – 450 g/m² uvnitř nebo až 1000 g/rost. venku.

Vůně a chutě zdůrazňují sladké cukroví s tóny skořice. Bohaté hašové aroma a chutě následované sladkými / palivovými tóny. Účinek tohoto kmene s průměrem 20% THC je ideální pro funkční denní i venkovní použití včetně kreativních činností. Použijte pro mírnou úlevu od bolesti.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Nízký
Předci
Ice Cream Cake x Elite OG Auto
Výnos
Střední, Vysoký