Humboldt Seed Organization

Ice Cream Cake FAST Feminizovaná

690 1 950  vč. DPH

Ice Cream Cake FAST byl vytvořen přidáním elitní OG Auto genetiky do kmene Ice Cream Cake známého chovatele LA Seed Junkie.

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Nízký
Předci
Ice Cream Cake x Elite OG Auto
Výnos
Střední, Vysoký

Ice Cream Cake FAST byl vytvořen přidáním elitní OG Auto genetiky do kmene Ice Cream Cake známého chovatele LA Seed Junkie. Ice Cream FAST je 70 % indica, 20 % ruderalis a 10 % sativa.

Odrůda Ice Cream Cake má hladkost, chuť  a její vysoký obsah pryskyřice z ní dělá skvělý výběr pro výrobu řady extraktů z konopí. V mnoha konopných lékárnách po celých USA se stal populárním kmenem.

Rostliny lze pěstovat uvnitř nebo venku v různých klimatických podmínkách. Přestože milují plné slunce, dobře se jim daří i v mírnějších oblastech. Raný vegetativní růst je velmi bujný a venkovní rostliny mohou být několikrát překryty, aby se zdůraznil jejich kulovitý tvar. Přes tuto formu je průnik světla dobrý díky delší internodální délce, což má za následek dobrý sekundární a terciární vývoj palic.

Vnitřní kvetení trvá necelých 8 týdnů, zatímco venkovní sklizeň na severní polokouli je připravena ke konci září. Výnosy jsou 400 – 450 g/m² uvnitř nebo až 1000 g/rost. venku.

Vůně a chutě zdůrazňují sladké cukroví s tóny skořice. Bohaté hašové aroma a chutě následované sladkými / palivovými tóny. Účinek tohoto kmene s průměrem 20% THC je ideální pro funkční denní i venkovní použití včetně kreativních činností. Použijte pro mírnou úlevu od bolesti.