Humboldt Seed Organization

Master Kush Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Master Kush Feminizovaná je Indica dominantní trojcestný hybrid, který byl vyvinut z Hindu Kush, původního Skunk a Emerald OG. Toto je nová verze staré odrůdy konopí společnosti Dutch Passion.

Master Kush Feminizovaná je 95% Indica kmen a vykazuje velkou hybridní sílu a jistou vytrvalost. Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Nemá rád příliš mnoho vlhkosti, proto doporučujeme pouze mírnou zálivku. Vyvíjí velmi silný kořenový systém, což znamená, že může přijímat poměrně velké množství živin, což má za následek štědré sklizně hustých pupenů. Z tohoto důvodu bude pravděpodobně vyžadovat pouze krátké období vegetativního růstu, aby bylo možné řídit jeho vertikální růst. Vnitřní doba květu je 50 – 55 dní. Venku mohou rostliny dosáhnout výšky 200 – 300 cm a ke sklizni budou připraveny v první polovině října. Vůně Master Kush je jasně citronová a chuť k tomu přidává zemité, kořeněné tóny. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Kush x Skunk x Original OG
Výnos
Vysoký