Humboldt Seed Organization

Purple Trainwreck Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Purple Trainwreck Feminizovaná je Indica dominantní hybridní kmen. Byl vyvinut křížením Mendocino Purps s Trainwreck. Je to robustní, energický kmen, jenž  během květu zobrazuje fialové barvy.

Purple Trainwreck Feminizovaná roste v interiéru a v teplém, suchém a mírném podnebí. Uvnitř je třeba poznamenat, že vzhledem k velikosti, do které kmen může dorůst, by vegetativní období mělo být udržováno krátké. Kromě toho je to velmi hladový kmen a musí být dobře vyživován. Struktura tohoto kmene je známého tvaru vánočního stromu, ale s mírně otevřenou strukturou, která umožňuje lehké proniknutí světla do vnitřních pupenů, čímž zajišťuje dobrý vývoj pro hojnou sklizeň. Když teploty v noci výrazně poklesnou, bude tato rostlina vykazovat krásné fialové zbarvení. Vnitřní doba květu je 58 – 63 dní. Venku rostliny dosáhnou výšky 100 – 300 cm a ke sklizni jsou připraveny na začátku října. Aroma citrusů a koření doplňuje aroma borovice a levandule. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Mendo Purps x Trainwreck
Výnos
Vysoký