• AK Kush Feminizovaná

Kalashnikov Seeds

Big Altai Sativa Express Feminizovaná

760 1 940  vč. DPH

33551010
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Altai x African Sativa x Secret Hybrid
Výnos
Vysoký

Big Altai Sativa Express Feminizovaná je inspirativní směsí sibiřských a afrických kultivarů. Tento 90% Sativa kmen byl vyvinut křížením rostliny z Altaje s africkou Sativou spolu s tajným hybridem používaným pro chovné účely.

Sibiřský region známý jako Altaj má nejteplejší teploty v celé Sibiři a slunce je překvapivě silné, i když léta jsou krátká. Výsledkem je, že rostliny konopí z této oblasti se také rychle přizpůsobily růstu velké a rychlé zrání. Tyto fenotypy jsou málo známé a kladou nárok na řadu kvalit, které pravděpodobně poskytnou velmi užitečné pro šlechtění nových kmenů. Big Altai Sativa Express Feminizovaná může být úspěšně pěstována uvnitř i venku. Vnitřní doba květu je 70 – 75 dní. Rostliny dorůstají výšky 100 – 140 cm a produkují velkorysé výnosy. Chuť je zcela neobvyklá, protože kombinuje piniové oříšky s čerstvostí pošlapaného lesního dna.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.