Kannabia

Diesel Glue Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Diesel Glue Feminizovaná je kříženec slavného New York Diesel (původní Chem – Draw z Kalifornie) a Black Domina. Jedná se o z větší části Sativa kmen.

Diesel Glue Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Při pěstování byste měli mít na paměti, že dokáže dosáhnout značných rozměrů za velmi krátkou dobu, a pamatujte na to, že díky své hybridní struktuře roste  po zahájení květu několik centimetrů. Při květu rostlina vyžaduje velké množství hnojiva. Ačkoli citronově zelená barva listů vás může uvést v omyl, když si budete myslet, že potřebuje více, obvykle tomu tak není. Snažte se udržet úroveň EC během květu mezi 1,8 a 2,2, aby nedošlo k nadměrnému hnojení rostliny a nasycení kořenů. Vnitřní doba květu je 8 týdnů, ačkoli určitá semena mohou potřebovat další týden k posílení chuti a řádnému zrání. Sklizeň venku je během druhého říjnového týdne. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké. Vůně a chuť vykazují pikantní / bylinné a sladké tóny.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Black Domina x New York Diesel
Výnos
Vysoký