Kannabia

Gypsy Kush (Faraona) Feminizovaná

275 1 225  vč. DPH

1133551010
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Střední
Předci
Black Domina x Afghan x Ginger Ale
Výnos
Vysoký

Gypsy Kush (Faraona) Feminizovaná je charakteristicky stabilní odrůda, a pokud pěstujete několik semen současně, uvidíte, že vypadají jako klony. Jedním z jeho genetických rodičů je slavný Afghani, velký producent kompaktních pupenů a hojných sklizní. Dále tento kmen obsahuje genetiku Black Domina a Ginger Ale. Je třeba zdůraznit, že je to silná a houževnatá rostlina. Jedná se o kmen Indica / Sativa.

Gypsy Kush (Faraona) Feminizovaná snadno roste a je velmi odolná vůči chorobám rostlin. Může být pěstována v jakémkoli kultivačním systému a optimalizuje svůj potenciál, pokud během období kvetení udržujete EC pod 2,2. Roste dobře uvnitř i venku. Má klasickou strukturu s tvarem jedle. Venku nižší větve dosahují značné velikosti a produkují velké množství kompaktní a pryskyřičných pupenů. Výška rostlin se pohybuje okolo 200 cm. Vnitřní doba květu je pouhých 7 – 8 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá začátkem září. Výnosy jsou velmi dobré.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.