KC Brains

Afghani Special Feminizovaná

785  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Afghanistan x Double Afghani
Výnos
Střední, Vysoký

Afghani Special Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který byl vyvinut křížením Afghanistan s Double Afghani. Jedná se o snadno pěstitelný kmen, tudíž je vhodný i pro začátečníky.

Afghani Special Feminizovaná je stabilní hybrid, který lze pěstovat uvnitř i venku. Rostliny jsou silné a robustní se širokými, kulatými a tlustými listy intenzivního tmavě zeleného stínu. Stejně jako všechny ostatní Indica dominantní kmeny má Afghani Special poměrně krátké období květu, a to 6 – 9 týdnů.  Venku se sklizeň předpokládá koncem září. Tato odrůda bývá velmi huňatá a produkuje velké množství velmi lepkavých pupenů. Rostliny pěstované v interiéru dosahují výšky 105 – 135 cm, zatímco venku mohou dosáhnout výšky až 300 cm. Tento kmen má bohatou a hladkou chuť. Horské podmínky po tisíce let vedly k vytvoření velmi podsadité, robustní rostliny odolné proti škůdcům. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.