• Afghani Special Feminizovaná

KC Brains

Bahia Black Head Feminizovaná

785  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Pure Brazil & 2 KC 606 males
Výnos
Vysoký

Bahia Black Head Feminizovaná je z větší části Sativa kmen, který byl vyvinut křížením Pure Brazil a dvou samců KC 606. Výsledek má vynikající vlastnosti brazilské Sativy, ale s časem ukončení kmenů KC, který umožnil pěstování venku v mírných pásmech.

Bahia Black Head Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Při venkovním pěstování ukáže tento kmen svůj potenciál. Jedná se o velmi snadno pěstitelný kmen, tudíž je vhodný i pro začátečníky. Když se semena Bahia Blackhead pěstují venku, produkují silné keře odolné vůči škůdcům a plísním. Venkovní rostliny dorůstají výšky 250 cm. Vnitřní odrůdy jsou poměrně drobné a nedorostou výše než 80 cm. Po krátkém období květu, které trvá od 8 do 10 týdnů, budou větve pokryty velkým množstvím pupenů střední velikosti. Nemají žádný zvláštní zápach během časného květu, ale stávají se trochu štiplavými ke konci s příjemnou a zemitou hash vůní. Venku se sklizeň předpokládá na konci října. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.