Popis produktu

KC 33 Feminizovaná je nový, z větší části Sativa kmen z Thajska a Brazílie. Thajští a brazilští předci dali tomuto kmenu určité vlastnosti. Protože oba pocházejí ze zemí s mírným podnebím, semena konopí KC 33 jsou vysoce odolná vůči plísním a chorobám a docela tolerantní k zavlažování.

KC 33 Feminizovaná byla navržena speciálně pro pěstování venku, ale stabilní geny ji činí ideální i pro vnitřní pěstování. Rostliny jsou vysoké a tenké s úzkými světle zelenými listy a mohutnými tlustými pupeny. Jejich průměrná velikost je až 375 cm, pokud se pěstují venku. Rostliny pěstované v interiéru budou mít výšku pod kontrolou a nebudou vyšší než 100 cm. Vnitřní doba květu trvá pouhých 6 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá na konci září. Po období květu, obohacené o vůni čerstvých citrusů a sladkého koření, přicházejí první pupeny, které vůni zesilují. Pak si můžete užít sklizeň aromatických, sladkých pupenů. Průměrný výnos je neuvěřitelně vysoký.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
Neuvedeno
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Neuvedeno
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno