• Kerala Chellakutti Regulérní

Khalifa Genetics

Kerala Chellakutti Regulérní

1 005  vč. DPH

Počet semen v balení: 12

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
18 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
South Indian landrace
Výnos
Střední

Kerala Chellakutti Regulérní je stále vzácnější landrace Sativa z jihozápadních Ghatů v Kerale poblíž hranic s Tamil Nadu v jižní Indii, odlehlé horské oblasti. Tento kmen má vysokou odolnost vůči plísním a vydrží suché, mokré, teplé a horké klimatické podmínky.

Kerala Chellakutti Regulérní je dlouho kvetoucí odrůda, jejíž dokončení trvá 18 – 25 týdnů. Je ideální pro teplo a vlhkost skleníku a zkušení pěstitelé také dosáhnou skvělých výsledků v interiéru s trpělivostí. Doporučuje se poskytovat 11 hodin světla za 24, což pomůže kvetení ustát poměrně brzy a také pomůže udržet jeho výšku pod určitým omezením. Výnosy jsou průměrné. Na rozdíl od většiny ostatních jihoindických odrůd není Kerala Chellakutti ovocná, ale spíše kořeněná, má Haze a kovovou chuť. Čisté jihoindické kraje se stávají vzácnými díky kombinovaným vlivům programů eradikace, urbanizace a zavádění nepůvodních rychlejších odrůd. Tato semena jsou konzervována, aby to zmírnila a zabránila ztrátě odrůd dědictví do historie. Proces řízeného otevřeného opylování umožňoval odstranění nestabilních a hermafroditických rostlin z poolu, ze kterého byla tato semena vyrobena.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.