Khalifa Genetics

Sheberghan Hashplant Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

Sheberghan Hashplant Regulérní je afghánská landrace pocházející z provincie Jowzjan. Tyto rostliny tolerují jak horké, tak chladné podmínky, pokud je během kvetení nízká relativní vlhkost, jinak budou tukové pupeny náchylné k problémům s plísněmi. Kromě toho je velmi snadné pěstovat pro začátečníky. Jedná se o z větší části Indica kmen.

Sheberghan Hashplant Regulérní je vhodný pro pěstování uvnitř i venku. Pěstitelé mohou očekávat průměrné až vysoké výnosy v období kvetení 9 až 11 týdnů. Chuť je ovocná, hash, citrusová s velmi sladkou dochutí. Různé fenotypy produkují některé rostliny s vysokým THC a nízkým CBD, některé s vysokým CBD a nízkým THC. Zatímco jiné produkují více či méně stejná množství každého z nich. Tato semena byla produkována po snížení počtu hermafroditů a snížení množství nežádoucích fenotypů při zachování většiny genetické rozmanitosti, aby byla vhodnější pro pěstování uvnitř procesem selektivního šlechtění.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Afghani landrace
Výnos
Vysoký