• PineQueen Haze #14 Feminizovaná

Lineage Genetics

Pineapple Dynamite Limited Edition Regulérní

2 400 4 810  vč. DPH

6612122020
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
6, 12, 20
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
UK Pineapple x Zkittlez x GG#4
Výnos
Vysoký

Pineapple Dynamite Limited Edition Regulérní je trojcestný kmen vyvinutý křížením UK Ananas, Zkittlez a GG # 4. Jedná se o 65% Indica kmen.

Pineapple Dynamite Limited Edition Regulérní vyvíjí masivní centrální hlavy. Pěstitelům se důrazně doporučuje, aby tyto rostliny nezakrývali, pokud nepoužijí sestavu SCRoG, ve které jsou téměř všechny větve svázány s vodorovnými mřížemi nebo podobnou konstrukcí. Jedná se o rostliny, které se rádi rozšiřují, takže nechte dostatek místa pro jejich vývoj. Tento kmen je vhodný dovnitř i ven. Vnitřní doba květu je 56 – 60 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině září. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré. Pupeny jsou velmi hustá, a proto doporučujeme podporu větví, aby se zabránilo jejich odlomení. Pokrytí trichomy je podobně husté. Některé fenotypy vykazují krásný odstín fialové, ale všechny rostliny mají stejnou nápadnou vůni ananasu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.