Mandala Seeds

Chill-OM Regulérní

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Chill-OM Regulérní je kmen Indica / Sativa, jehož genetika pochází z Kolumbie. Tento kmen má všechny výhody hybridní vitality, účinnosti živin a univerzálnosti dobrého růstu při mnoha různých kultivačních metodách. Nejlepší výsledky lze očekávat při dobrém světelném zdroji, protože genetika Sativy v tomto kmeni vyžaduje dostatečnou intenzitu světla pro hojné kvetení a produkci.

Chill-OM Regulérní může být pěstován uvnitř, venku i ve skleníku. Jedná se o vhodný kmen pro metodu SoG. Tato odrůda vykazuje určité odchylky fenotypu, které se projevují hlavně ve výšce rostliny během kvetení. Nejvyšší samice budou tou nejlepší volbou jako matečné rostliny, pokud usilujete o maximální výnos. Mohou také produkovat plodiny s dlouhými centrálními pupeny, které připomínají obrovský bong. Kratší samice jsou výborné pro malé prostory nebo pro balkon v oblastech s teplými léty. Pokud pěstujete uvnitř ze semen neměli byste překročit 4 týdny vegetačního období. Tím se zamezí problémům s výškou. Maximální výška rostlin je 150 cm.

Odolnost proti škůdcům a plísním je dobrá a venkovní rostliny mají díky své robustnosti schopnost přežití proti nepřízni počasí způsobené větrem nebo bouří. Pupeny jsou husté a po rozdrcení v mlýnu vzniká z lepkavých pupenů zajímavá aromatická směs kadidla a šalvěje. Vůně je jemná a bohatá, s vydatnou dochutí ve výdechu, která na jazyku zanechává příjemnou svěžest máty. Vnitřní doba květu je 65 – 72 dní. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října. Výnosy tohoto kmene jsou mimořádné.

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Colombia; South East Asia
Výnos
Střední, Vysoký