Popis produktu

Satori Regulérní je slavný kmen od společnosti Mandala Seeds, který potěší znalce. Jedná se o snadno pěstitelný kmen Indica / Sativa.

Satori Regulérní může být úspěšně kultivován uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny dorůstají střední výšky a vykazují velmi dobrou odolnost proti roztočům a dalším škůdcům i plísním. Tenký vzhled umožňuje pěstovat rostliny v úzkých řadách nebo v SoG a maximalizovat tak jejich typické rekordní výnosy ještě více. Sladké a ovocně kořenité vůně jsou skutečným zážitkem pro smysly. Satori nevyžaduje příliš dávky živin, za předpokladu, že používáte kvalitní půdu a dostatečnou velikost nádoby. Těžké pupeny se snadno ořezávají a z pryskyřičných listů pupenů můžete vyrobit nejjemnější hash, srovnatelnou kvalitou jako slavné nepálské „chrámové koule“. Vnitřní doba květu je 65 – 70 dní. Venku se sklizeň předpokládá během měsíce října. Výnosy tohoto kmene jsou mimořádné.

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
Neuvedeno
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Neuvedeno
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno