Mega Buds

Beast Mode Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5, 10
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 13 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Amnesia Auto XXL x Blue Dream
Výnos
Vysoký

Beast Mode Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením Amnesia Auto XXL s Blue Dream. Jedná se o Sativa dominantní kmen.

Beast Mode Auto Feminizovaná bude potřebovat trochu prostoru, aby roztáhla křídla, protože navzdory skutečnosti, že jde o samonakvétací kmen, genetika Sativy znamená, že poroste docela vysoko s dlouhými bočními větvemi, které se všechny zaplní sousedícími pupeny a vytvoří dlouhé, lesknoucí se hlavy. Delší větve s tenčími listy zajišťují lepší pronikání světla a lepší cirkulaci vzduchu, což vede k menšímu nebezpečí kontaminace plísněmi. Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Životní cyklus je 80 – 90 dní od semen. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké. Silná vůně citronového laku (Pledge) je patrná během časného kvetení a po vytvrzení mají pupeny kořeněnou kvalitu. Skořice a kadidlo jsou detekovány na patře, přičemž citronová kůra a borovice jsou patrné při výdechu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.