Mephisto Genetics

24 Carat Auto Feminizovaná

1 040  vč. DPH

1
3
7
18
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 18
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Sour Boggle Select cut x p.i breeding auto (Inbred to F4)
Výnos
Střední

24 Carat Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen ze společnosti Mephisto Genetics, který je nejvíce ovlivněn afgánskou genetikou. Vývojáři v Mephisto Genetics použili speciálně vybraný řez BOG’s Sour Boggle (Sour Bubble x Bogglegum Monster) a začali selektivně šlechtit, aby dosáhli vynikající samonakvétací kvality.

24 Carat Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který může být pěstován uvnitř, venku i ve skleníku. Ačkoli rostliny přesahují zřídka 70 cm, můžou se stát extrémně huňaté. Liberální povlak pryskyřice pokrývá menší vějířovité listy a řapíky, zatímco lepkavé pupeny jsou velmi husté. Délka mezi uzly je velmi krátká, což dává velmi vysoký poměr pupenu k listu. Existují dva fenotypy. Jeden vykazující růžovou barvu a druhý fialovou. Není to pastva pouze pro oči, ale také pro nos, protože jsou to opravdu velmi páchnoucí rostlina a vytváří takový zápach, že je nezbytná filtrace uhlíku. Výnosy jsou velmi dobré, zejména v systému SoG.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.