• Stilton Special Auto Feminizovaná

Mephisto Genetics

Cosmic Queen Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 18
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Spacedawg x Chemdogging
Výnos
Nízký, Střední

Cosmic Queen Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením Spacedawg s Chemdogging. Jedná se o 70% Sativa kmen, který díky své dominanci Sativy roste vcelku vysoko a má huňatou strukturu. Výnosy jsou dobré a ve zkušených rukou mohou být vynikající.

Cosmic Queen Auto Feminizovaná je nejvhodnější pro pěstování uvnitř nebo ve skleníku. Celková doba růstu od klíčení až po sklizeň je přibližně 65 – 75 dní. Tento kmen má poněkud delší dobu vegetativního růstu než mnoho jiných samonakvétacích kmenů, a proto je velmi vhodný pro LST a dokonce i SCRoG, který umožní větší penetraci světla. Míra zastrčení listů také odmění pěstitele hustšími pupeny. Dokonce i dlouhé, tenké listy získají krystalický povlak a s rostoucími pupeny budou větve těžit z nějaké formy podpory. Rostliny dorůstají výšky 60 – 100 cm. Vysoká úroveň produkce pryskyřice znamená, že i z větších listů lze vyrábět užitečné výtažky. Cosmic Queen má zajímavou vůni a chuť zimolezu, cukrovinek a benzínu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.