• B-52 Feminizovaná

Nirvana

Gelato Feminizovaná

850  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Sunset Sherbet x Thin Mints GSC
Výnos
Vysoký

Gelato Feminizovaná je renomovaná hybridní odrůda konopí z Kalifornie, kříženec mezi Sunset Sherbet a Thin Mints GSC. Navzdory svému vysokému stavu a poptávce po svých pestrobarevných a silných pupenech je vhodný pro začínající pěstitele a je dostatečně kvalitní na to, aby zapůsobil na znalce.

Gelato Feminizovaná je kmen Indica / Sativa, který lze pěstovat uvnitř i venku. Gelato dorůstá v interiéru do středně velké rostliny, výška se pohybuje v rozmezí 120 – 150 cm. Aby se maximalizovala produkce, důrazně se doporučuje trénovat rostliny zvyšující expozici pupenů světlu. Vnitřní doba květu trvá 8–10 týdnů. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré. Pupeny zobrazují odstíny růžové, fialové a purpurové, zatímco jasně oranžové pestíky jsou vysoce dekorativní. Pupeny se snadno manikúrují a přebytečný list je potažený cukrem a je více než užitečné je udržovat a používat podle libosti. Gelato je bohaté na terpeny a má vůni a chuť sladkého těsta, citrusů, koření a zemitých tónů. 

Více informací o této holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.