Nirvana

Original Glue Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř
Běžná cena: 756 Kč-14%
650 Kč

Skladem

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Original Glue Regulérní je kmen známý také jako Gorilla Glue. Je to snadno rostoucí rostlina, vysoká a s velkými výnosy. Jedná se o třícestného křížence Chem’s Sister s Sour Dubb x Chocolate Diesel. Dokonce i absolutní začínající pěstitel může mít bohatou sklizeň silných lepkavých pupenů.

Original Glue Regulérní je kmen Indica / Sativa, který lze pěstovat uvnitř i venku. Rostliny se během kvetení protahují, což umožňuje velký prostor pro vázání a dokonce i topping nebo fimming pro zvýšení výnosů. Vnitřní doba květu trvá 7 – 9 týdnů. Výnosy jsou vysoké. Pupeny se vyvíjejí dlouhé a velmi husté s velmi silným povlakem lepkavé pryskyřice – původ jeho jména! Original Glue jistě potěší jak začínající pěstitele, tak i ty komerčněji zaměřené, přičemž vyhoví požadavkům fajnšmekerského spotřebitele. Skvělá odrůda, ze které se vyrábějí výtažky. Jedná se o odrůdu s bohatou chutí a vůní paliva, čokolády, kávy a borovice s velmi vlhkými, zemitými tóny Kush

Více informací o této holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký