• B-52 Feminizovaná

Nirvana Seeds

Original Glue Regulérní

620  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký
Efekt
Neuvedeno
Léčivé
Neuvedeno
Pro léčbu
Neuvedeno

Original Glue Regulérní je kmen známý také jako Gorilla Glue. Je to snadno rostoucí rostlina, vysoká a s velkými výnosy. Jedná se o třícestného křížence Chem’s Sister s Sour Dubb x Chocolate Diesel. Dokonce i absolutní začínající pěstitel může mít bohatou sklizeň silných lepkavých pupenů.

Original Glue Regulérní je kmen Indica / Sativa, který lze pěstovat uvnitř i venku. Rostliny se během kvetení protahují, což umožňuje velký prostor pro vázání a dokonce i topping nebo fimming pro zvýšení výnosů. Vnitřní doba květu trvá 7 – 9 týdnů. Výnosy jsou vysoké. Pupeny se vyvíjejí dlouhé a velmi husté s velmi silným povlakem lepkavé pryskyřice – původ jeho jména! Original Glue jistě potěší jak začínající pěstitele, tak i ty komerčněji zaměřené, přičemž vyhoví požadavkům fajnšmekerského spotřebitele. Skvělá odrůda, ze které se vyrábějí výtažky. Jedná se o odrůdu s bohatou chutí a vůní paliva, čokolády, kávy a borovice s velmi vlhkými, zemitými tóny Kush

Více informací o této holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.