• Sativa's Sour Diesel Feminizovaná

Nirvana

Sativa’s Sour Diesel Feminizovaná

725  vč. DPH

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
Neuvedeno
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Neuvedeno
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno

Sativa’s Sour Diesel Feminizovaná je z větší části Sativa kmen. New York Power Diesel je v nabídce již léta a nedávno jsme se rozhodli, že ho vylepšíme zpětným křížením se Sour Diesel, cenným předkem. Jedná se o světle zelenou rostlinu s fenotypy od střední velikosti po vysokou. Vyšší rostliny budou potřebovat oříznutí nebo super – cropping. Těmito metodami se omezí jejich roztažení, zejména pokud se pěstují uvnitř s jinými fenotypy, aby se vytvořily rovné podmínky pro intenzitu světla a penetraci.

Sativa’s Sour Diesel Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 9 – 11 týdnů. To znamená, že  bude vyžadovat prostředí, kde počasí zůstane teplé a poměrně suché až do října, pokud má plně dozrát. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré. Vůně je silně naftová s citrusovými tóny růžového grapefruitu a zemitými podtóny. Chuť do značné míry odráží tyto vůně s více zemitým citrusovým podtónem.

Více informací o této holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.