• B-52 Feminizovaná

Nirvana

Skunk #1 Feminizovaná

559  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Skunk #1 Feminizovaná je nejznámější odrůda konopí. Je to třícestný hybridní kříženec využívající afghánskou, mexickou a kolumbijskou genetiku a původně byl vyšlechtěn v severní Kalifornii koncem 70. let, než se na začátku 80. let dostal přes Atlantik do Nizozemska.

Skunk #1 Feminizovaná je mírně Sativa dominantní a je snadno rostoucí rostlinou, vhodnou i  pro začátečníky. Tento kmen může být pěstován uvnitř i venku. Při kultivaci venku vykazuje velkou odolnost vůči chladu i rostlinným patogenům . Jeho mnoho kvalit ho vedlo k tomu, že se stal základem mnoha šlechtitelských programů, a jeho rysy linie v mnoha moderních kmenech. Pokud rostou v interiérech , doporučuje se trénovat během vegetativní fáze, protože rostliny se mohou stát poměrně velkými a nepoddajnými, pokud nebudou udržovány pod kontrolou. Efektivní je také pěstování v SoG, které v tomto procesu prořezává nižší, menší větve. Průměrný výškový rozsah se pohybuje mezi 120 – 150 cm. Vnitřní doba květu trvá 56 – 60 dní. Uhlíkové filtry jsou v interiéru nezbytné, protože reputace silných pachů  Skunk # 1 je zasloužená. Pupeny jsou velké, husté a velmi pryskyřičné. Vysoký obsah pryskyřice z něj činí dobrou volbu pro výrobce extraktů. Chuť Skunk # 1 je spíše atraktivnější než vůně, vlhká a zemitá s citrusovými tóny. 

Více informací o této holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.