Nuka seeds

Megaton Feminizovaná

570 1 830  vč. DPH

3
5
10
15
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10, 15
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Haze x White Widow
Výnos
Vysoký

Megaton  Feminizovaná

Megaton Feminizovaná semena konopí  jsou výbornou volbou pro všechny, kdo hledají zabijáka s brutálním výnosem.

Feminizovaná odrůda konopí Megatuna je potomkem slavných rodičů Haze a White Widow. Tahle obryně má extrémní výnos a sílu, při správném pěstování venku dokáže produkovat palice pokryté pryskyřicí s vysokým obsahem THC, přičemž může dorůst až 4 metry do výšky se šířkou tak enormní, že rostlinu nebudete sto obejmout.

Konopná odrůda Megatuna je dominantní Sativa, která ovšem dozrává ve středním pásmu v polovině října, nebo 56-65 dní indoor.

Chuť je úchvatně sladká s nádechem citrusů a borovic. Feminizované semínka Megatuny jsou naprosto dokonalou volbou pro pěstování venku, tak uvnitř. Díky těmto dokonalým vlastnostem je vhodným kandidátem pro extrakci fénixových slz.

Neobvyklé balení s dárky uvnitř:

Uvnitř balení Megaton naleznete překvapení v podobě dárků, které ocení každý fanoušek konopí. Ve všech baleních semen na vás čekají epické, dřevěné štítky. V balení s deseti semeny dostanete navíc jedinečnou, sběratelskou minci ONE NUKA v plastovém pouzdře a luxusní nálepku s logem této odrůdy. V našem největším balení s patnácti semeny je k tomu všemu navíc drtička na konopí zlaté barvy. Tato semena by určitě neměla ve Vaší sběratelské sbírce chybět.