• Dutch Kush Feminizovaná
  • Dutch Kush Feminised Seeds
  • Dutch Kush Feminised Seeds
  • Dutch Kush Feminised Seeds

Paradise Seeds

Dutch Kush Feminizovaná

710 1 820  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Dutch Kush Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který je krátký a hustý, jehož mnoho větví je pokryto těsně rozmístěnými začínajícími stanovišti. Tento kmen vyhrál Highlife Cannabis Cup konaný v Amsterdamu v roce 2016 (Hydro). K odrůdě Kush byla přidána speciální holandská genetika k vytvoření této nové silné odrůdy.

Dutch Kush Feminizovaná může být úspěšně pěstována uvnitř i venku. V interiéru je to skvělá volba pro SoG i SCRoG, protože těsně rozmístěná mezipatra buď vytvoří husté souvislé hlavy v prvním případě, nebo vytvoří mnoho menších v případě druhého, kde jsou boční větve přivázány. Výnosy jsou velmi dobré. Vnitřní doba květu trvá 8 – 9 týdnů. Zápach je velmi silný, tudíž filtrace vzduch bude nezbytností. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října. Produkce pryskyřice je vysoká, takže je opravdu vynikající volbou pro výrobu hash nebo pro jiné extrakty. Sušené pupeny mají hlubokou příchuť zemitého karamelu a kávy smíchané s citrusovými plody a sladkým Skunkem.

Více informací o této slavné holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.