Paradise Seeds

L.A. Amnesia Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

L.A. Amnesia Feminizovaná je silný a vysoce výnosný Sativa dominantní kmen. Jedná se o spolupráci mezi legendární Paradise Seeds a Tommym Chongema a jeho novou společností Chong’s Choice. Paradise Seeds hledali velmi speciální Sativu, kterou by přinesli do exkluzivní řady Chong’s Choice. L.A. Amnesia kombinuje genetiku světově proslulého holandského kmene Amnesia Haze s odrůdou Kush. Amnesia je ovocná energetická odrůda s genetickým kódem, který má kořeny na Jamajce a v jižní Asii a pro znalce ho není třeba nijak zvlášť představovat. Kush nese holandské geny, které dodávají této klasice skutečnou turbo podporu

L.A. Amnesia Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Přestože se jedná o Sativu, prvek Kush zajišťuje, že se neroztahuje natolik jako jiné odrůdy. Rostlina produkuje silné centrální hlavy s velmi velkými pupeny a vysokým poměrem kalichu k listu. Povlak pryskyřice je tak silný, že tyto pupeny jiskří jako magické krystaly. Husté pupeny vyžadují na podzim kontrolu plísní. Vnitřní doba květu trvá 8 – 9 týdnů. Chuť je výrazná, plná terpenů a mísí citrusy a zemitost.

Více informací o této slavné holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký