• Black Bomb Feminizovaná
  • Black Bomb Feminised Seeds

Philosopher Seeds

Black Bomb Feminizovaná

620  vč. DPH

3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Black Domina X Tropimango
Výnos
Vysoký

Black Bomb Feminizovaná je opravdu bomba v každém smyslu. Jedná se o z větší části Indica kmen vyvinutý křížením odrůdy Black Domina s Tropimango.

Black Bomb Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Tento kmen je výbušný, velmi robustní a kompaktní. Většina rostlin je vysoce homogenní a musíme jim dát téměř 4 týdny pěstování, protože díky krátkým mezipatrům je jejich struktura velmi kompaktní, ideální pro SoG, ale pro techniku ​​SCROG nedostatečná. Kvetení se objeví na počátku třetího týdne a bude připraveno ke sklizni dva měsíce po změně fotoperiody. Během vývoje květů můžete pozorovat tvorbu hustých vrstev pryskyřice, které je zcela zakrývají. Za normálních okolností je to snadno pěstitelná rostlina, velmi odolná a dokonce vhodná pro začínající pěstitele. Venku je Black Bomb kompaktní a silná, kulatého tvaru a přizpůsobitelná každému klimatu. Sklizeň se předpokládá koncem září – začátkem října.

Více informací o této úžasné semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.