• Orange Candy Feminizovaná
  • Orange Candy Feminised Seeds
  • Orange Candy Feminised Seeds

Philosopher Seeds

Orange Candy Feminizovaná

635 920  vč. DPH

3355
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Naran J X Tropimango
Výnos
Střední, Vysoký

Orange Candy Feminizovaná (dříve Naranchup) je z větší části Sativa kmen. K vyvinutí tohoto kmene použil šlechtitelský tým Golo-Line Naran J, starý hybrid z Reggae Seeds, který vznikl křížením New York City Diesel a Morning Glory. Naran J byl poté zkřížen s obrácenou samicí Tropimango od Philosopher Seeds, aby se spojila a stabilizovala nádherná pomerančová chuť od Naran J s energií a produktivitou Tropimango.

Orange Candy Feminizovaná je hustá rostlina se silnou strukturou, nízkou výškou a malou internodální vzdáleností. Hlavní centrální pupen, který vyvíjí, je ideální pro SoG. Tento kmen je velmi stabilní, a to nejen vzhledem, ale také vůní, chutí a výtěžkem. Orange Candy je dobrou volbou pro každého pěstitele. Je velmi odolný vůči škůdcům a chorobám, a zvládá docela dobře vysoké i nízké teploty. Jedná se o kmen, který může být úspěšně pěstován uvnitř i venku. Vnitřní doba květu je 8 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října. Chuť a vůně jsou pomerančové s nádechem grapefruitu a nafty.

Více informací o této úžasné semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.